Epizody

Sezóna 6 – Epizoda 1 – Who Are You, Really?

Autor v 2.7.2013 , Epizody, Sezóna 6 | Žádné komentáře

Sezóna 6 – Epizoda 1 – Who Are You, Really?

Netrvalo dlouho a lidé začali reagovat na situaci, kdy upíři zničili továrny na Pravou krev. Všichni si pořizují zbraně a guvernér Louisiany upírům otevřeně vyhlásil válku – zavřel jejich bary a zakázal jim vycházet ze svých domovů. Jenže, co mají Eric, Nora, Pam a Tara dělat, když se snaží zachránit sebe i své nejbližší? Z něčeho žít musí a navíc se kolem Sookie začínají objevovat její vílí příbuzní, kteří mohou vše ještě víc zkomplikovat a zatáhnout do války další rasu… Navíc je tu i Warlow, jehož existence je klíčem nejen k Sookiinu osudu, ale i odpověď na to, kým se stal Bill. Je to nezničitelný upír, kterého nezabije ani dřevěný kůl a ani slunce a jediný důvod, proč jsou ostatní ještě naživu je to, že k nim stále ještě něco cítí. Ale je to skutečně ještě Bill?

Sam a Luna získali zpět Emmu, ale cena byla příliš vysoká. Luna umírá a žádá Sama, aby se o její dceru postaral. Ovšem otázkou je, co na to řekne Martha a Alcide – nový vůdce vlkodlačí smečky, kam Emma s ohledem na svou krev patří. Lunin výstup v televizi navíc ukázal lidem, že kromě upírů jsou tu ještě jiné bytosti. Takže vystoupí na veřejnost i měňavci a vlkodlaci, nebo ne? A jak Andy vysvětlí to, že je během několika týdnů stal otcem několika dětí, které rostou až moc rychle…

Přečíst celé

Molly

Autor v 19.9.2012 , Postavy, Sezóna 5 | Žádné komentáře

Molly

Molly je technická a počítačová expertka Autorit, která vynalezla i tzv. iKůl, neboli zařízení, pomocí kterého se na upíří tělo dá kříž s malým dřeveným kůlem. Kůl se pak odpálí přes telefon, a popravčí si neušpiní ruce. Role Molly se ujala herečka Tina Majorinová.

Přečíst celé

Rikki

Autor v 19.9.2012 , Postavy, Sezóna 5 | Žádné komentáře

Rikki

Rikki je členka vlkodlačí smečky, kterou vedl Marcus Bozeman. Po jeho smrti se vůdcem smečky stává Alcide, ovšem odmítne a novým vůdcem se stává J. D.. Ten začne smečku nutit k požívání upíří krve, proti čemuž se Alcide postaví. Při přípravách na vzájemný souboj o post vůdce Alcideovi pomáhá právě Rikki.

Tvář Rikki propůjčila Kelly Overtonová.

Přečíst celé

J. D.

Autor v 19.9.2012 , Postavy, Sezóna 5 | Žádné komentáře

J. D.

J. D. je jedním z nejstarších členů smečky Marcuse Bozemana a přítel jeho matky Marthy. Po Marcusove smrti se podle vlčích zákonů stává vůdcem Alcide, ale postavení odmítne. J. D. je dalším na řadě. Ovšem je závislý na upíří krvi a vede celou smečku ke zkáze.

Tvář mu propůjčil herec Louis Herthum.

Přečíst celé

Maurella

Autor v 19.9.2012 , Postavy, Sezóna 5 | Žádné komentáře

Maurella

Maurella je jedna ze starších víl. Ve čtvrté sérii svedla šerifa Andyho Bellefleura. Poté zmizela a nechala Buda přemýšlet o tom, co se stalo. V páté sérii se však opět objevila jako jedna z víl žijících v luxusním vílím noční klubu, kam smějí jen pozvaní smrtelníci. Pomáhá Sookie z rousluštění smlouvy, kterou najdou s Jasonem pod postelí. Pak odejde k Merlotte´s za Andym, aby mu v baru prodila čtyřčata – holčičky a nechala mu je na krku i s naštvanou Holly. Její role jako matky skončila viditelně porodem.

Role krásné víly se ujala Kristina Anapau.

Přečíst celé

Claude Crane

Autor v 19.9.2012 , Postavy, Sezóna 5 | Žádné komentáře

Claude Crane

Claude Crane je vílí příbuzný Sookie a Jasona, bratr zavražděné Claudine. V seriálu se objevil již dříve, když pomáhal Sookie a jejímu dědečkovi uniknout z říše víl. Nyní však dostal v seriálu výraznější roli, neboť se stává průvodcem Sookie v jejích schopnostech i v tom, co to znamená být částečně vílou. Jeho postava by se měla podle všeho objevit i v šesté sérii. Tvář mu propůjčil britský herec Giles Matthey.

Přečíst celé