Sezóna 2

Sezóna 2 – Epizoda 12 – Na druhé straně není nic

Autor v 6.4.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | Žádné komentáře

Sezóna 2 – Epizoda 12 – Na druhé straně není nic

Maryann připravuje obřad obětování k finální fázi, kdy donutí Sookie, aby jí dělala družičku. Sophie –Anne mezitím varuje Erica, aby si dával pozor na Billa a jeho dotěrné otázky. Jason s detektivem Andym se snaží Maryann porazit vlastními zbraněmi, ale nejsou příliš úspěšní. Jediný, koho tak může Sam poprosit o pomoc zůstává odvěký nepřítel a sok – Bill.

Přečíst celé

Sezóna 2 – Epizoda 11 – Šílenství

Autor v 3.4.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | Žádné komentáře

Sezóna 2 – Epizoda 11 – Šílenství

Bill navštíví upíří královnu Louisiany Sophie-Anne, aby mu prozradila, co se v Bon Temps děje. Kdo je Maryann a jak ji mohou porazit. Královna není zpočátku nijak nadšená, ale nakonec Billovi poradí. Ostatní obyvatelé městečka, kteří nejsou pod vlivem kouzel se snaží přežít. Sam, kterému se podaří uniknout odjíždí k Ericovi, aby jej požádal o pomoc a úkryt. Sookie s Lafayettem se mezitím snaží zachránit Taru, která jim však uteče ve snaze zachránit Eggse. Hoyt odchází z Billova domu poté, co mezi ním a Jessicou dojde k roztržce ohledně jeho matky. V rámci toho se i Hoyt dozví pravdu o svém otci.

Přečíst celé

Sezóna 2 – Epizoda 10 – Přede mnou nový svět

Autor v 30.3.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | Žádné komentáře

Sezóna 2 – Epizoda 10 – Přede mnou nový svět

Sookie se s Billem a Jasonem vrací z Dallasu domů a najdou Bon Temps téměř v ruinách. Každý je pod vlivem Maryannina kouzla a snaží se najít Sama. V Billově domě se ukrývají Jessica s Hoytem a jeho očarovanou matkou. Maryann ovládá dům Sookie, kam se Sookie s Billem vydají. Maryann se pokuší napadnout Sookie, ale ta má v sobě nějakou sílu, která ji dokáže před Maryann ochránit. Sam se však i přes veškeré snahy Jasona a detektiva Andyho dostává do rukou očarovaného davu. Bill tak vyráží pro pomoc k upíří královně.

Přečíst celé

Sezóna 2 – Epizoda 9 – Opět povstanu

Autor v 27.3.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | 1 komentář

Sezóna 2 – Epizoda 9 – Opět povstanu

Lidé i upíři se vzpamatovávají z výbuchu v Godricově domě. Eric lstí přemluví Sookie, aby se napila jeho krve, díky čemuž o ní bude stále vědět a bude s ní ve spojení stejně jako Bill. Godricova moc je útokem oslabena a tak se Godric rozhodne, že je čas odejít, což nese Eric velmi těžce. Sookie zůstává s Godricem až do úplného konce. V Bon Temps Maryann dokončuje svůj plán, jehož součástí je obětování Sama při kouzelném rituálu. Očaruje proto celé město, aby se vydalo v jeho stopách a přivedlo jí ho. Taru mezitím z domu Sookie násilím odvedou její matka a Lafaytte. Jessica s Hoytem si vyjasní svůj vztah a Hoyt se rozhodne, že hodlá svou vyvolenou představit své matce.

Přečíst celé

Sezóna 2 – Epizoda 8 – Časovaná bomba

Autor v 23.3.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | Žádné komentáře

Sezóna 2 – Epizoda 8 – Časovaná bomba

Poté, co Godric Sookie zachrání, předá ji Ericovi a nařídí mu, aby ji odvedl do bezpečí a vyhnul se jakýmkoli snahám o pomstu. Ericovi se to příliš nelíbí, ale uposlechne rozkaz, naneštěstí Steve Newlin a jeho ovečky tak mírumilovné plány nemají. Čekají na ně v kostele a nehodlají se vzdát své bombastické popravy. Godric se proto snaží Stevea přemluvit, aby to vše proběhlo mírumilovnou cestou. Všem se i díky Jasonovi podaří utéct a uchýlit se do bezpečí Godricova sídla, kde na něj čekají jeho následovníci. Godricův mírumilovný přístup a smíření se s osudem bez pomsty se však mnohým nelíbí. Navíc pro ně má Steve Newlin v záloze jedno překvapení. Tara s Eggsem čím dál častěji ztrácí paměť a zdá se jim to divné. Začnou spolu přemýšlet, co se děje, ale Maryann s nimi má zcela jiné plány. Jessica s Hoytem prožijí nádherný večer, při kterém však zjistí jeden velký nedostatek ohledně toho, když je Jessica upírkou.

Přečíst celé

Sezóna 2 – Epizoda 7 – Propusť mě

Autor v 20.3.2011 , Epizody, Sezóna 2, Top | Žádné komentáře

Sezóna 2 – Epizoda 7 – Propusť mě

Sookie je stále vězněna ve sklepě a je jí jsané, že musí mít mezi sebou zrádce, který Newlinovým prozradil jejich příjezd. Snaží se předat zprávu Billovi, ale toho nechce Lorena pustit z pokoje, aby šel své lásce na pomoc. Tím však problémy teprve začínají. Poté, co se Steve Newlin dozví pravé jméno Sookie, spojí si ji dohromady s Jasonem a označí ho za špiona. Jeden z intruktorů má Jasona zabít a pokusí se poté i Sookie znásilnit. Té však přijde na pomoc nečekaný spojenec. Jessica se mezitím rozhodne, že spolu s Hoytem stráví noc.

Přečíst celé