Šestá sezóna začíná!

Autor v 25.6.2013 , Novinky | Žádné komentáře

Šestá sezóna začíná!

A je to tady minulý týden a Americe začalo vysílání již šesté série seriálu Pravá krev a všichni se tak mohou těšit na nových 10 dílů. Ano deset, oproti obvyklým 12, jelikož Anna Paquin si užívá mateřskou dovolenou se svými malinkými dvojčaty.

Než tedy začneme zveřejňovat jednotlivé epizody, připravili jsem si pro vás několik souhrnných informací.

Nejvýznamnějším a nejslavnějším nováčkem, který se v seriálu objeví je Rutger Hauer, jež se zhostí role tajemného Macklyna Warlowa/NaillaAno je to tak, skutečně je za lomítkem, uvedeno jméno Naill, které všichni, kdo četli knižní předlohu dobře znají a jistě se ptají, jak to proboha tvůrci seriálu dají dohromady?! Inu na to si skutečně budeme muset počkat, jelikož to nejvější tajemství se prostě neprozrazuje. 🙂

Dalšími nově příchozími jsou Karolina Wydrová – herečka známá se seriálu Doktor House, která se ujme role nebezpčené sexy upírky Violet, Arliss Howard jako guvernér Louisiany Truman Burrell, Amelia Rose Blaireová jako jeho dcera Willa, Jurnee Smollett-Bellová jako mladá aktivistka Nicole Wrightová no a pak je tu ještě jeden muž – jmenuje se Rob Kazinski a ujme se v seriálu role nového přítele Sookie – Bena Flynna.

A to by prozatím s informacemi asi stačilo. Koukněte na trailer!

Season 6 Promo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *