Sezóna 5 – Epizoda 7 – In the Beginning

Autor v 8.8.2012 , Epizody, Sezóna 5, Top | Žádné komentáře

Sezóna 5 – Epizoda 7 – In the Beginning

Poprava Russella Edgingtona se vymkla z rukou a s kolíkem v hrudi skončil Roman. Bill a Eric šokovaně zjišťují, že téměř všichni členové Autorit včetně Nory a Salome jsou sanguinisté. Kdo vzdoruje, je popraven, oba se mají stát stoupenci Lilith a „parťákem“ Russella a ostatních. Napijí se krve od Lilith a náhle jsou jako zdrogovaní a vydávají se do města na krvavou řež a jejich obětmi jsou nevinní lidé a děti. Eric však spatří Godrica, který mu řekne, žeje to špatné, ale že Nora to netuší a že ji musí Eric zachránit.

Sookie zjišťuje, že by mohla být normální a že by mohla své schopnosti víly a čtení myšlenek ztratit a žít normální život. Rozhodne se, že to zkusí a že své kouzlo vyčerpá.

Vlkodlaci opět ujíždí na upíří krvi a jejich vůdce J. D. varuje před válkou mezi upíry a lidmi, které je nevyhnutelná a že se mají vlci držet stranou a přidat se pak k upírům. Alcide se proto rozhodne, že bude bojovat o post alfa samce ve smečce a vyzve J. D. na souboj.

Lafayette dostane zprávu od Jesuse, kterému jeho dědeček jako mrtvému zašil ústa, takže s ním nemůže mluvit a vzkázal zprávu po Lafyettově matce, která syna pošle do Mexika, aby Jesuse zachránil. Ovšem Jesusův dědeček se nemíní vzdát tak snadno a chce svého bruja zpět, naštěstí je tu ale nečekaná pomoc…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *